Bekijk de productdetails...
| Merk | Torin-Sifan |
|---|---|
| 3-toeren motor | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Ampère | 0.56 |
| Breedte | 140 mm |
| Debiet | 250 m3/h |
| Diepte | 164 mm |
| Type | DDN 408-400 |
| Hoogte | 171 mm |
| Frequentie | 50 Hertz |
| Geïsoleerd | Nee |
| Gesloten motor | Ja |
| Inspectieluiken | Nee |
| Isolatieklasse | F |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal |
| Opstelling | Binnen |
| Spanning | 230 Volt |
| Temperatuur | -20 – 40 °C |
| Type motor | AC |
| Vermogen | 80 Watt |









