Bekijk de productdetails...
| Aantal polen | 6 |
|---|---|
| Ampère | 1.10 |
| Bescherming | IP30 |
| Breedte | 296 mm |
| Debiet | 1000 m3/h |
| Diepte | 310 mm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Hoogte | 323 mm |
| Type | 200-180 |
| Merk | Torin-Sifan |
| Geïsoleerd | Nee |
| Gesloten motor | Ja |
| Isolatieklasse | F |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Staal |
| Opstelling | Binnen |
| Pakketpost | Ja |
| Spanning | 230 Volt |
| Temperatuur | -20 – 40 °C |
| Type motor | AC |
| Vermogen | 230 Watt |










