Bekijk de productdetails...
| Merk | Airfan |
|---|---|
| Model | Leeg |
| Type | L-35 |
| Breedte | 350 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Hoogte | 350 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Staal |
| Opstelling | Binnen |
| Pakketpost | Ja |
| Vorm | Vierkant |
Oorspronkelijke prijs was: € 155,00.€ 77,50Huidige prijs is: € 77,50.
Op voorraad
| Merk | Airfan |
|---|---|
| Model | Leeg |
| Type | L-35 |
| Breedte | 350 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Hoogte | 350 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Staal |
| Opstelling | Binnen |
| Pakketpost | Ja |
| Vorm | Vierkant |