Bekijk de productdetails...
| Merk | Airfan |
|---|---|
| Type | 12-9-900 S |
| Aantal polen | 6 |
| Ampère | 5.60 |
| Beschermingsklasse | IP44 |
| Brandwerend | Ja |
| Breedte | 650 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 650 mm |
| Capaciteit | 5000 m3/h |
| Diameter | Ø 355 mm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Garantie | 12 maanden |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geluidsniveau | 53.9 dB |
| Gesloten motor | Nee |
| Gewicht | 37.30 kg |
| Ingebouwde motor | Ja |
| Inspectieluiken | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal |
| Opstelling | Binnen |
| Pakketpost | Nee |
| Spanning | 230V |
| Temperatuur | -30 – 70 °C |
| Type motor | AC |
| Vermogen | 1.230 kW |
| Vorm | Vierkant |







