Bekijk de productdetails...
| Merk | Rosenberg |
|---|---|
| Type | ERAE 279-4 |
| Aantal polen | 4 |
| Ampère | 3.23 |
| Bescherming | IP54 |
| Debiet | 1409 m3/h |
| Druk | 457 Pa |
| Frequentie | 50 Hz |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Isolatieklasse | F |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Staal |
| Snelheid | 1079 rpm |
| Spanning | 230 Volt |
| Temperatuur | -25 – 40 °C |
| Type motor | AC |
| Vermogen | 370 Watt |


