Bekijk de productdetails...
| Merk | Rosenberg |
|---|---|
| Type | DRAD 315-6 |
| Ampère | 3.70 |
| Bescherming | IP54 |
| Debiet | 4136 m3/h |
| Druk | 311 Pa |
| Frequentie | 50 Hz |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 36.50 kg |
| Isolatieklasse | F |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Staal |
| Omwenteling | 925 u/min |
| Aantal polen | 6 |
| Spanning | 400 Volt |
| Temperatuur | -25 – 60 °C |
| Type motor | AC |
| Vermogen | 840 Watt |




