Bekijk de productdetails...
| Merk | Airfan |
|---|---|
| Type | 6-6-250 M |
| Aantal polen | 6 |
| Ampère | 0.25 |
| Bescherming | IP44 |
| Breedte | 350 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Hoogte | 350 mm |
| Debiet | 250 m3/h |
| Diameter | Ø 125 mm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Garantie | 12 maanden |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geluidsniveau | 34.2 dB |
| Gesloten motor | Nee |
| Gewicht | 9.60 kg |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Hout |
| Opstelling | Binnen |
| Pakketpost | Ja |
| Spanning | 230 Volt |
| Temperatuur | -30 – 70 °C |
| Type motor | AC |
| Vermogen | 60 Watt |






