Bekijk de productdetails...
| Merk | Airfan |
|---|---|
| Art.nr. | 12-9-900 Si |
| Ampère | 6.00 |
| Capaciteit | 5000 m3/h |
| Beschermingsklasse | IP44 |
| Breedte | 650 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 650 mm |
| Diameter | Ø 355 mm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geluidsniveau | 41.9 dB |
| Gewicht | 38.30 kg |
| Inspectieluiken | Ja |
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal |
| Model | Enkelwandig |
| Motor | Inclusief |
| Pakketpost | Nee |
| Spanning | 230V |
| Temperatuur | -30 – 70 °C |
| Type motor | AC |







