Bekijk de productdetails...
| Merk | Airfan |
|---|---|
| Model | Enkelwandig |
| Art.nr. | 6-6-250 Si |
| Ampère | 0.40 |
| Capaciteit | 250 m3/h |
| Beschermingsklasse | IP44 |
| Breedte | 350 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Hoogte | 350 mm |
| Diameter | Ø 125 mm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geluidsniveau | 22.2 dB |
| Gewicht | 9.60 kg |
| Inspectieluiken | Ja |
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal |
| Motor | Inclusief |
| Pakketpost | Ja |
| Spanning | 230V |
| Temperatuur | -30 – 70 °C |
| Type motor | AC |







