Bekijk de productdetails...
| Gewicht | 60.00 kg |
|---|---|
| Draairichting | Links |
| Bescherming | IP65 |
| Merk | Fischbach |
| Model | D/DS |
| Type | D970/D2 |
| Aantal polen | 4 |
| Ampère | 7.30 |
| Debiet | 9144 m3/h |
| Druk | 1000 Pa |
| Frequentie | 50 Hz |
| Garantie | 12 maanden |
| Geluidsniveau | 74.0 dB |
| Isolatieklasse | F |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Staal |
| Pakketpost | Nee |
| Snelheid | 1401 rpm |
| Spanning | 400 Volt |
| Temperatuur | -25 – 60 °C |
| Type motor | AC |
| Vermogen | 3700 Watt |






