Bekijk de productdetails...
| Aantal polen | 4 |
|---|---|
| Ampère | 1.84 |
| Debiet | 2409 m3/h |
| Druk | 333 Pa |
| Frequentie | 50 Hz |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Draairichting | Links |
| Bescherming | IP65 |
| Merk | Fischbach |
| Model | D/DS |
| Type | D470/E15 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geluidsniveau | 61.0 dB |
| Isolatieklasse | F |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Staal |
| Pakketpost | Ja |
| Snelheid | 1414 rpm |
| Spanning | 230 Volt |
| Temperatuur | -25 – 60 °C |
| Type motor | AC |
| Vermogen | 390 Watt |






